Χώρα
Οδηγίες Πολιτικής Απορρήτου Οδηγίες Πολιτικής Απορρήτου.
We’ll email you instructions to reset your password. Make sure you enter the same email address you used to sign up to your account
Saint Laurent
Oscar de la Renta
Marco de Vincenzo
Isabel Marant
Chanel
Είχαμε μιλήσει για την τάση στα παπούτσια που φέτος θέλει πολλά διακοσμητικά στοιχεία. Ναι, η αλήθεια είναι πως τα κεντήματα, και όλα τα υπόλοιπα στοιχεία που μπορεί να κάνουν τα παπούτσια σου πιο ενδιαφέροντα, είναι στη μόδα και μας αρέσουν πολύ. Αυτή η τάση όμως που έχει κάνει επίσης έντονη την παρουσία της, και μας αρέσει ακόμα περισσότερο, είναι το glitter στα παπούτσια. Ναι, καλά κατάλαβες, όλα αυτά τα παπούτσια και κυρίως τα μποτάκια και οι μπότες που λάμπουν από μακριά, είναι our thing γι’ αυτή τη σεζόν και είναι ένας από τους αγαπημένους μας τρόπους για να ξεχωρίσεις.
Θα έχεις ήδη σίγουρα δει τις μπότες που σχεδίασε ο Anthony Vaccarello για τον Saint Laurent (δεν θέλεις να μάθεις πόσο κοστίζουν) και πρώτη φόρεσε η Rihanna. Με χοντρό, κωνικό τακούνι που θυμίζει λίγο cowboy style, και φαρδιά γραμμή, είναι ένα πραγματικό έργο τέχνης που λατρεύουμε να βλέπουμε. Αντίστοιχα βέβαια μπορείς να βρεις και ένα πιο οικονομικό ζευγάρι και να το φορέσεις με όλα, τζιν, φορέματα και φούστες, δημιουργώντας ένα look Που δε θα περάσει απαρατήρητο για κανέναν λόγο.
Συνδύασε τα με μονοχρωμίες, για να αποφύγεις ένα πολύ φορτωμένο αποτέλεσμα και φόρεσέ τα από το πρωί μέχρι το βράδυ. Ναι, ποιος είπε ότι το glitter είναι φτιαγμένο μόνο για τις πιο επίσημες εμφανίσεις; Τόλμησέ το και θα δεις πως έχουμε απόλυτο δίκιο.