Χώρα
Οδηγίες Πολιτικής Απορρήτου Οδηγίες Πολιτικής Απορρήτου.
We’ll email you instructions to reset your password. Make sure you enter the same email address you used to sign up to your account
Αυτό το καλοκαίρι εμείς στην Maybelline New York νιώθουμε blue για όλους τους σωστούς λόγους και «παίζουμε» ανάμεσα στις γαλάζιες, τιρκουάζ, μωβ και πράσινες Color Show αποχρώσεις. Θέλεις να μάθεις ποιες είναι οι αγαπημένες μας;
Το Color Show στην απόχρωση Νο 60 (πράσινο) και το Color Show στην απόχρωση Νο 52 (γαλάζιο) είναι ένα match made in heaven που τονίζει ακόμα και το πιο διακριτικό μαύρισμα.
Το Color Show στην απόχρωση Νο 20 είναι το τέλειο berry χρώμα που θα ικανοποιήσει ακόμα και τα κλασικά Maybelline Girls που αγαπούν το κοραλί.
Τέλος, το τιρκουάζ Color Show στην απόχρωση Νο 120 είναι ό, τι πρέπει για το καλοκαιρινό μανικιούρ και πεντικιούρ σου και πάει με όλα! Ποιο θα διαλέξεις; Βασικά… ποιο είναι το αγαπημένο σου Color Show βερνίκι; Πεθαίνουμε να να μάθουμε!
Είναι καλοκαίρι, το μανικιούρ και το πεντικιούρ σου είναι on fleek και αλλάζεις χρώματα όσο συχνά αλλάζεις και τα μπλουζάκια σου… Γιατί όχι;! You do you girl, το καλοκαίρι όλα επιτρέπονται. Επειδή ωστόσο η γκάμα των Color Show βερνικιών της ΜΝΥ είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ σκεφτήκαμε πως μπορεί να χρειάζεσαι λίγη έμπνευση για την επόμενη αγορά και αλλαγή σου.