Χώρα
Οδηγίες Πολιτικής Απορρήτου Οδηγίες Πολιτικής Απορρήτου.
We’ll email you instructions to reset your password. Make sure you enter the same email address you used to sign up to your account
Το ροζ είναι η απόχρωση που θα κυριαρχήσει και αυτή τη σεζόν. Ακόμα και αν δε σου αρέσουν τα κοριτσίστικα παστέλ, πρέπει να του δώσεις μία ευκαιρία γιατί είναι η απόλυτη τάση και αν θέλεις να είσαι στη μόδα, οφείλεις να το φορέσεις. Δεν ξέρεις πώς; Δοκίμασε αυτές τις ιδέες.
Ένα oversized φούτερ είναι η tomboy λύση για ‘σένα που θέλεις να δοκιμάσεις τη λιγότερο girly εκδοχή του. Συνδύασε το με sneakers και το αποτέλεσμα θα είναι άνετο και στιλάτο.
Δε σου αρέσει το baby pink; Το dusty που μοιάζει λίγο και με το λιλά, θα μπορούσε να είναι η ιδανική επιλογή για σένα. Φόρεσέ το με μαύρα ή και όποια άλλη απόχρωση θέλεις.
Δεν σ’ αρέσει καμία από τις παραπάνω επιλογές; Τότε πρέπει να δοκιμάσεις το κλασικό, το τζιν δηλαδή, το οποίο ταιριάζει με όλα. Η πιο ασφαλής και πάντα στιλάτη επιλογή θα σε βοηθήσει να είσαι στη μόδα και να μην παρεκλίνεις πολύ από το στιλ που σου αρέσει.