Χώρα
Οδηγίες Πολιτικής Απορρήτου Οδηγίες Πολιτικής Απορρήτου.
We’ll email you instructions to reset your password. Make sure you enter the same email address you used to sign up to your account
Η Εύα…
Tονίζει τα μάτια της με μαύρο eyeliner και σκούρο κραγιόν που αναδεικνύει το χαμόγελό της. To αγαπημένο της; Ο Color Sensational Loaded Bolds No 885!
Η Τίνα…
Aγαπάει τις λάμψεις στα ζυγωματικά και τις πυκνές βλεφαρίδες. Η τελευταία της εμμονή είναι η The Falsies Push Up Drama Indecent Black!
Eίμαστε αδερφές και ακούμε στο όνομα Sisterhood.K Αγαπάμε τη μόδα, την ομορφιά και μας αρέσει να πειραματιζόμαστε με διαφορετικά στυλ και μακιγιάζ. Το πάθος μας για όλα αυτά και η διαρκής μας ανησυχία να ενημερωνόμαστε για οτιδήποτε καινούργιο μας οδήγησε στη δημιουργία του δικού μας fashion & beauty blog. Φέτος ψηφίζουμε το μακιγιάζ που είναι εμπνευσμένο από τα 90's με grunge επιρροές γιατί πάνω απ'όλα μας θυμίζει τα «άγρια» νιάτα μας!
Έντονο βλέμμα, smokey eyes, μπορντό αποχρώσεις και berry lips που λατρεύουμε! Όσο πιο σκούρα χρώματα στα κραγιόν τόσο το καλύτερο. Μας αρέσουν τα γεμάτα, καλοσχηματισμένα φρύδια τα οποία πάντα τονίζουμε με ένα μολύβι στη σωστή απόχρωση και οι πυκνές βλεφαρίδες που πετυχαίνουμε με πολλές στρώσεις mascara. Κορίτσια τoλμήστε τις σκούρες αποχρώσεις στα χείλη, ακόμα και μαύρο κραγιόν, γιατί είναι το απόλυτο beauty trend της σεζόν.